Acil Durum ve Kriz Bölge Projeleri

Acil Durum ve Kriz Bölge Projeleri

Yılların verdiği tecrübe, yaratıcı problem çözme olanakları ve kendini işine adamış ekibimizle, olağanüstü durumlarda kuruluşunuzun tam olarak ihtiyaç duyduğu şeyi size sunabiliyoruz.

Projenizin olağanüstü doğasına, değerine, zorlu konumuna veya risk düzeyine göre özel gereksinimleri karşılamak bizim işimizdir.

Eğitim ve danışmanlıktan koruyucu programların uygulanmasına kadar hizmetlerimizi benzersiz ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyoruz.

Kriz, savaş ve çatışma bölgelerinde ve doğal afetlerden etkilenen bölgelerde duruma hakim olan birçok değişken, personelin güvenli bir şekilde ülkelerine geri gönderilmesini çok karmaşık hale getiriyor.

(Kayıp) kişileri bulmak, bilgi ve ağlara erişim sağlamak, çıkarma için güvenli yollar planlamak ve insanların fiili tahliyesi, farklı operasyonel bileşenlerin bir sentezini ister.

Bu tür operasyonlar için gerekli olan tüm yapıyı ve aynı zamanda hükümetlerin ve sivil toplum kuruluşlarının benzer operasyonları için temel desteği sağlıyoruz.
Ayrıca riskli bölgelerde korumanın yanında;

  • Acil Müdahale Ekipleri
  • İnsani Yardim Ekipleri
  • İlk lojistik, ana ag, kamp ve operasyon üslerinin kurulması
  • Güvenli ev ve barınak sağlanması
  • Gibi konularda yönetim ve organizasyon yapabiliyoruz.

Afganistan, Irak, Suriye, Ukrayna, Afrika’daki çeşitli ülkelerde askerî ve sivil tahliye operasyonları ve STK misyonlarının desteği konusunda deneyime sahibiz.