Sıkça Sorulan Sorular

Max güvenlik hizmetleri ile ilgili merak ettiğiniz sorulara birlikte göz atalım.

Süreç nasıl işliyor ?

Sizin bize yolladığınız bir e-mail ya da telefon görüşmesiyle baslar. Randevumuza genel bilgiler, referanslar, örnekler ve birkaç sunumla geliyoruz. Sizin isteklerinizi maddeler halinde yazıp size göre uygun olan elemanlarımızın dosyalarını sizinle paylaşıyoruz. Siz en uygun ve beraber çalışabileceğinizi düşündüğünüz kişileri seçiyorsunuz.

Sonra hukuksal prosedürler, gizlilik ve iş anlaşmaları, görev alanları üzerinde çalışılır.
Anlaşıldığı takdirde genel bir risk analizi ile ilk gün başlar. Siz, eviniz, şirketiniz, aileniz, içtiğiniz sudan dijital ve elektronik sistemlerinize kadar etrafınızdaki her şey kontrol edilir, raporlar hazırlanır.

Beni kim koruyacak?

Genel olarak ekibimiz asker, polis ve güvenlik sektöründe yeterli tecrübeye sahip uluslararası eğitim kurslarını bitirmiş, ilk yardım ve taktik atış becerilerine sahip bireylerden oluşur.

Erkek ve kadın çalışanlarımızdan oluşan ekibimiz hem eğitim hem de yabancı dil seviyesi yüksek standarttadır. Ayrıca sizinle seyahat etme konusunda herhangi bir seyahat engeli olmayan fit ve yetenekli bir ekibiz.

Hizmetlerinizi nerede sağlıyorsunuz?

Biz uluslararası faaliyet gösteren bir şirketiz. Türkiye, İngiltere, Katar, Dubai, Afrika, Hollanda ve tüm Avrupa da hizmetlerimizi ihtiyaç duyulan yerlerde sunuyoruz.

Hizmetlerinizi kimlere veriyorsunuz?

Temel olarak yasal iş yapan ve ülke hukukuna aykırı iş yapmayan herkesle çalışıyoruz. Müşteri portföyümüz genelde iş adamları ve holding CEO’ları.

Korumam aynı zamanda şoförüm olabilir mi?

Belirli koşullar altında bu mümkündür ama biz tavsiye etmiyoruz. Bunun nedeni, bir korumanın sizi korumak için orada olması ve trafiğe değil çevreye ve güvenliğinize odaklanması gerektiğidir.

Ayrıca sürücünün arabayı park etmesi gerekiyor ve bu çoğu şehirde zaman alıyor. Sürücünün arabayı park etmesini (ve sonra almasını) beklemek, müşterilerimiz için gerçekten bir seçenek değil.

Karanlık ve yağmurlu bir akşamda arabayı birkaç blok öteden almak için sürücü/koruma ile gitmek (sadece onsuz yalnız kalmamak için) olması da olası değildir. Bu nedenle size bu şekilde etkili koruma sağlamak zordur.

Korumalar günde kaç saat çalışıyor?

Hizmetlerimizi 7/24 sunuyoruz. Ancak bir koruma da yalnızca insandır, bu nedenle normalde (elbette istisnai durumlar vardır) günde en fazla 12 saatimiz vardır, böylece korumanız için keskin ve odaklanmış kalabilirler. Sürekli odaklanmak çok zahmetlidir ve yorgun bir korumanın size hiçbir faydası yoktur.

İlk günkü görüşmede ihtiyaçlarınız saptanır ve ona göre çalışma düzeni sağlanır.

Çalışanlarınızın milliyeti nedir?

Çoğunlukla Türk, İngiliz veya diğer Avrupa ülkelerinden.

Fiyatlarınız neden yüksek?

Kalitenin bir bedeli vardır. Ucuz değil kaliteli iş yapıyoruz.

Yüksek eğitimli, deneyimli ve dolayısıyla çok yetenekli koruma personeli, korunmanız için oradalar. Yoğun eğitim döneminden geçtiler ve tehlikeli bölgelerde en zor koşullar altında becerilerini öğrendiler.

Güvenlik pahalı bir iştir. Sizin ve sevdiklerinizin yaşamının korunması ve güvenlik içinde yaşayıp çalışabilmeniz için yüksek verimli kalite sunuyoruz ve çok rekabetçi fiyatlara sahibiz.

Yaşam tarzım için yeterince esnek misiniz?

Kişiye özel hizmetler sunmaktayız ve makul şartlar dahilinde her süre, konum, zaman çerçevesi ve görsel olarak size uyum sağlarız. Her zaman, ihtiyacınız olanı ve istediğinizi size sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Korumalar veya danışmanlar her zaman takım elbise giyer mi? Gerçekten dikkat çekmek istemiyorum.

Nasıl giyinmeleri gerektiğine siz karar veriyorsunuz. Tam takım elbise ve kravat çoğunlukla durum (görgü kuralları ve gelenek) gerektirdiğinde veya gerçekten görünür korumaya ihtiyaç duyulduğunda (caydırıcılık) için giyilir.

İsteğe göre ekibimiz, dikkat çekmemek ve müşterilerimizin mümkün olduğunca normal yaşamalarını ve çalışmalarını sağlamak için çok daha sık olarak düşük profilli veya hatta tamamen gizli çalışır.